niedziela, 13 marca 2016

Wyniki konkursu walentynkowego

Hejka! Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio znowu zrobiłam się mniej aktywna w blogosferze i to znowu z tego samego powodu co w styczniu (tzw. znowu mam fazę na dramy). Jadnak dziś się zawzięłam i postanowiłam wrzucić wyniki ostatniego konkursu.Tak jak obiecałam wygrywają dwie osoby - jedna za odpowiedz, która mi się najbardziej spodobała, druga w wyniku losowania. Zacznę od najlepszej odpowiedzi. Trochę czasu zeszło mi na wyłonienie tej jednej jedynej wypowiedzi. Każda mi się spodobała i trudno było mi chociaż jedną odrzucić. Jednak zwycięzca w tej kwestii jest jeden i został nim...


PROSTA MARZYCIELKA!

A oto jej odpowiedź: Pytasz co kocham... Powiem Ci kogo kocham. Jest to moja druga połówka. Człowiek, do którego uczuć jestem całkowicie pewna. Jego uśmiech rozświetla moje oblicze. Cudowne dołeczki w policzkach sprawiają, że na mojej twarzy także wykwita uśmiech. Mogę powiedzieć mu o wszystkim i nie martwić się, że skomentuje to nie wiadomo jak. Zawsze mnie wysłucha i pomoże na tyle na ile może. Choć sam w życiu nie ma łatwo, a Jego codzienne dni nie zawsze są kolorowe, to i tak pomaga innym. Stara się jak tylko może. Oddaje siebie dla innych. Za to właśnie Go kocham. Za to, że jest dla innych..ale też za to, że pomimo tego i tak to ja jestem dla Niego najważniejsza.

Czytając tę wypowiedź czułam się jakbym czytała o świetnej książce. Wiecie chyba o co mi chodzi (przynajmniej mam taką nadzieję xD). Jednak przyznaję, że chyba z godzinę spędziłam nad jej wyborem. Oj, już dawno tyle czas nie spędziłam na czytaniu komentarzy...

Drugim zwycięzcą tym razem z losowania zostaje medyk. Wybaczcie brak jakichkolwiek screenów, ale kompletnie o nich zapomniałam.

E-maile już wysłane teraz tylko czekam na Waszą odpowiedź :).

Dziękuję wszystkim za udział oraz gratuluję zwycięzcom!

10 komentarzy:

Dzięki wielkie za każdy komentarz, zwłaszcza taki, który nie składa się wyłącznie z np. ''Mam w planach'', ''Może przeczytam''. Każdy motywuje mnie do dalszego starania się i wkładania coraz więcej pracy i siebie w to co piszę :)

PS: Nie odpowiadam na komentarze typu: ''Obserwacja za obserwację?"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...