piątek, 31 lipca 2015

Wyniki urodzinowej rozdawajki

Oto i nadszedł ten dzień! Przedwczoraj zakończyła się urodzinowa rozdawajka i aby nie trzymać Was dłużej w niepewności postanowiłam już dziś udostępnić jej wyniki. A więc na początek trochę statystyk. Do konkursu przystąpiło 43 osoby, z tego niestety 2 zgłoszenia okazały się niezgodne z regulaminem. Losów wyszło równo 144. Jestem szczerze zadowolona, że tyle osób zechciało przystąpić do konkursu :D. Mam nadzieję, że w przyszłych frekwencja będzie równie wysoka (jeśli nie wyższa) ;).

Postanowiłam, że losowanie odbędzie się tradycyjnym sposobem, co przysporzyło mi dodatkowe dziesiątki minut robienia losów. No nic ;). Zdjęcia zdobiłam, ale raczej wątpię by ktokolwiek cokolwiek z nich odczytał (aparat w komórce mam naprawdę do dupy).


Postanowiłam też, co miało związek z dodatkowym pytaniem w konkursie, że nie pierwszy wylosowany los, a dopiero piętnasty będzie zwycięski. Tak dla urozmaicenia, a dlaczego piętnasty, to wiedzą Ci, którzy odpowiedzieli poprawnie na pytanie ;).

A więc piętnasty losem (o ironio!) okazał się nick osoby, która zgłosiła się pierwsza, czyli wielkie gratulacje dla... Layla A.!

A oto zwycięski los:

Zwyciężczyni została już powiadomiona e-mailem o wygranej :). Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i życzę powodzenia w innych konkursach ;).

15 komentarzy:

Dzięki wielkie za każdy komentarz, zwłaszcza taki, który nie składa się wyłącznie z np. ''Mam w planach'', ''Może przeczytam''. Każdy motywuje mnie do dalszego starania się i wkładania coraz więcej pracy i siebie w to co piszę :)

PS: Nie odpowiadam na komentarze typu: ''Obserwacja za obserwację?"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...